ROYAL GARDEN HAKKINDA

1992 Yılında bir inşaat firmasının mobilya işlerini üretmek üzere kurulmuş olan firmamız kısa bir sürede örgütlenmiş,ekip çalışması ve mesleki yetenekleri ile yüksek kalitede uygulamalar yapan bir firma olmuştur. İhtisaslaşma ve markalşma konularında önemli gelişmeler sağlayan firmamız ahşap sektöründe belirli konulara yönelerek Ar-Ge ve satış departmanlarını kurmuş ve diğer markalarının yanında ROYAL GARDEN markası ile dünyaya açılmıştır.

Firmamıza müşterilerimizin değişen koşullara uygun güncel ihtiyaç ve isteklerini karşılayarak memnuniyetini sağlamak amacıyla yola çıkmıştır. Farklı bakış açısıyla tasarlanmış ürünleri , sürekli yeni ürünler geliştirebilme kabiliyetiyle ve giderek büyüyen ürün çeşitliliğiyle müşterine hizmet vermektedir.

ROYAL GARDEN ürün kalitesi, daima üstün bir amacı belirlemiş olmanın, içtenlikli bir çabanın,akıllıca bir yol izlemenin ve becerekli bir uygulamanın sonucudur. ROYAL GARDEN kalitesi, pek çok alternatif arasındaki akıllıca bir seçimdir.

Kullanıldığı ürünlerde her zaman kaliteyi ön planda tutan tecrübeli mühendileri ve çalışanları ile alanında en güvenilir ürünlerini sağlamaktadır. Firmamız kaliteli ve üst sınıf bahçe mobilyası olan ROYAL GARDEN markası ile dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapmaktadır.