ROYAL GARDEN KALİTE POLİTİKASI

Royal Garden Bahçe Mobilyaları en iyi kalitede ki ürünü  müşterilerine sunma politikasını benimsemiştir. Royal Garden Bahçe Mobilyaları Dünyadaki en iyi materyallerden oluşan, en yüksek kalitedeki ürünleri son kullanıcıya kullanma zevkini tattırır.

Müşterilerimizin ilgilendiği ürün hakkında yanlış bilgilendirmek satış politikamız değildir. Ürün hakkında doğru bilgilendirmek, müşterinin ürünü seçmesinde yardımcı olmak ve ne istediğini bilmesini sağlamak satış politikamızın değişmez parçalarıdır.

Royal Garden kendi çatısı altında sattığı her üründen satış sonrasında da sorumluluğunun bilincindedir. Iroko ağaçlarımızın hepsi  tamamen doğal ve ithal bir malzeme olan ahşabının şıklığı ve dayanıklılığı ile sizi tanıştırmaktadır. Ürünlerimizle beraber size sunduğumuz minderlerin hepsi Türkiye’de kaliteli Türk işçiliği ile üretilmektedir. Kumaş yelpazemizde ise İspanyol Etisilk firmasının 2 yıl dayanıklılık garantili kumaşlarını kullanmaktayız.

Tüm mobilyalarımızın dayanıklı ve konforlu olmasına özen gösteririz. Siz de bakımları ile ilgili basit ipuçlarını uygulayarak mobilyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.